Pasívny príjem, zarábanie na internete, www.zbohatni.eu

Nová kniha na trhu – Najťažšie je zarobiť prvý milión

Po dlhých mesiacoch práce konečne uzrela svetlo sveta moja prvá kniha o zarábaní na Internete v slovenských (a českých) podmienkach. Názov knihy je trochu provokatívny, ale to je práve dôvod, prečo knihu zverejňujem. Chcem, aby si ľudia, čo sú nespokojní s prácou, s finančnou situáciou uvedomili, že existuje aj iné riešenie. Že exituje možnosť zarobiť slušné peniaze (častokrát dokonca viac, ako je mzda) práve aktivitami na Internete.

Prečo práve “Zarobiť milión?”

Áno, milión sa zdá vysoká suma. Navyše neuvádzam v akej mene a je veľký rozdiel zarobiť milión českých korún a milión EURO. Pravda je taká, že nie je dôležité, aká veľká čiastka je tam napísaná, je dôležité, že začnete zarábať. Každý marketer, ktorý zarába na Internete Vám potvrdí, že je oveľa ťažšie zarobiť prvých 10.000 EURO ako potom zarobiť napríklad 100.000 EURO. Ide tu totiž o systém. Ak vypracujete systém, ktorý vám garantovane a opakovane prinesie 10.000€, tak to potom stačí tento systém iba duplikovať a jednoducho sa dostanete aj na 100.000 EURO.

Čím je kniha zvláštna?

Nie je problém nájsť a kúpiť na Internete kurz zarábania cez Internet, avšak má to 2 háčiky. V prvom rade bude tento kurz v angličtine, čiže pre mnohých môže byť ťažko pochopiteľný. Ak by ste túto prekážku prekonali, prichádza druhá prekážka a to je uplatnenie systému. Všetky bežne dostupné systémy sa zaoberajú podnikaním len v anglicky hovoriacich krajinách so zameraním na hlavne na USA. A tu je koreň úrazu. Zo Slovenska sa ťažko podniká v Amerike, ak nemáte perfektné jazykové znalosti a ešte aj znalosti prostredia. Preto vznikla kniha “Najťažšie je zarobiť prvý milión”, lebo uplatňuje spôsoby zarábania na Internete v špecifických česko-slovenských podmienkach a môžu ju použiť aj tí, ktorí nevedia žiadne cudzie jazyky.

Ako sa dá kniha získať?

V súčasnosti je kniha rozdelená na niekoľko častí a dá sa bezplatne stiahnuť z Internetu. Stačí sledovať reklamu na našich stránkach a vyplniť meno a Email v priloženom formulári. Knihu úplne dokončím a dám aj do knižného obehu len v prípade, ak bude o ňu dostatočný záujem…. Ak si stiahnete ktorúkoľvek časť knihy, budete určite informovaný o ďalšom vývoji prostredníctvom nášho Newsletra.

Je kniha “Najťažšie je zarobiť prvý milión” naozaj pre mňa?

To zistíte, ak si ju prečítate. Možno vám bude stačiť pár kapitol a zistíte, že na to nemáte. V každom prípade odporúčam venovať aspoň hodinku jej prezretiu jej obsahu, aby sa Vám nestalo, že za nejaký čas stretnete niekoho, kto bude slušne zarábať využitím uvedených metód a vy ste túto možnosť prepustili pomedzi prsty. Alebo knihu posuňte nejakému známemu o ktorom viete, že ho táto problematika zaujíma.

ADD YOUR COMMENT